Kozan Sancak
mersin escort mp3 indir

Ak Parti’den Kadın Aday İşareti!

Ankara (CUHA) – Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığının düzenlediği eğitim programına katılarak, “Hanımefendilerin yerel seçimlerdeki adaylık süreçlerinde yanlarındayız” dedi. Özhaseki, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde daha güçlü Türkiye’yi ve daha güzel yarınları kadınlarla birlikte inşa edeceklerini vurgulayarak, “Bu vesileyle dava arkadaşımız hanımefendilerin yerel seçimlerdeki adaylık süreçlerinde […]

Ak Parti’den Kadın Aday İşareti!
12 Ekim 2018 - 18:17 'de eklendi.

Ankara (CUHA) – Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığının düzenlediği eğitim programına katılarak, “Hanımefendilerin yerel seçimlerdeki adaylık süreçlerinde yanlarındayız” dedi.

Özhaseki, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde daha güçlü Türkiye’yi ve daha güzel yarınları kadınlarla birlikte inşa edeceklerini vurgulayarak, “Bu vesileyle dava arkadaşımız hanımefendilerin yerel seçimlerdeki adaylık süreçlerinde yanlarında olduğumuzu bir kez daha vurguladık. Şehirlerimiz hanımefendilerin eliyle daha güzel hale gelecek.” ifadelerini kullandı.

Bu yazı 1 defa okunmuş

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER