İş Kozan

Doğalgaz 15 Kasım’da Kozan’da

            Kozan’da doğalgaz borusu döşenen pilot bölgelere Kasım ayında doğalgaz verilecek. İşlerin daha seri yapılabilmesi için AKSA Çukurova Doğalgaz A.Ş. Kozan’da irtibat bürosu için yer kiraladı ve büro  kurulumuna başlandı.

AKSA Çukurova Doğalgaz A.Ş. Bölge Yatırım Şefi Şehmuz EVREN ve Bölge Müdürü Tufan DUMAN  Kozan’da bir dizi ziyaretlerde bulundular.

Kozan Kaymakamı Şafak GÜRÇAM’ı makamında ziyaret eden yetkililer Kozan’ın  doğalgaz altyapı çalışmaları hakkında Kaymakam Şafak GÜRÇAM’a bilgi verdiler. Kozan halkının doğalgaz arzının sağlanması için yapılan çalışmalarından dolayı Kaymakam Şafak GÜRÇAM Bölge Müdürü Tufan DUMAN ve Bölge Yatırım Şefi Şehmuz EVRENE teşekkür etti.

AKSA Çukurova Doğalgaz A.Ş. Bölge Yetkilileri Kozan Ticaret Odası’nı da ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa KANDEMİR ve Kozan OSB (Organize Sanayi Bölgesi) Müdürü Fatih AYDIN’la çalışmalar hakkında istişarede bulundular. Konuyla ilgili Adana Milletvekili Tamer DAĞLI’nın da  BOTAŞ yetkilileri ile görüştüğü ve Kasım içinde Kozan’ı doğalgaza kavuşturmak için yoğun bir şekilde çalışmalar yapıldığı bilgisini verdiler.

Leave a Comment

Your email address will not be published.