Manşet Saimbeyli

GÖKÇE ile Saimbeyli Kazandı

Torosların dünya markası Kiraz Diyarı şirin Saimbeyli ilçesinin Atom Karıncası Belediye Başkanı Mustafa Şahin Gökçe, istikrarlı çizgisi ve çalışkanlığı ile Saimbeyli’nin değerlerini korurken, güçlü ikili ilişkileri sayesinde de ilçesine hizmet akışını sağlayan başkan olarak gönüllerde yer ederek ikinci dönem belediye başkanı seçildi.

Adana Büyükşehir Belediyesi ile ilişkilerini hep ilçesine hizmet yönünde güçlü tutan Başkan Mustafa Şahin Gökçe, önceki dönemde ilçesine kazandırdığı asfalt plenti, katı atık aktarma istasyonu, modern mezbahane, düğün salonu, birçok yeşil alan ile birlikte ilçeye bağlı kırsal mahallelerin yol ve su sorununu büyük ölçüde çözdü.

Saimbeyli’nin marka piknik alanı Obruk Şelalesi’nin tozlu yollarının da çelik asfalt ile kaplanmasını sağlayan Başkan Mustafa Şahin Gökçe, ilçenin mavi kelebek gibi kültürel değerlerine de sahip çıkmaktadır.

Genel Merkez bazında, il ve ilçe teşkilatları ile de siyasi kimliğini güçlü bir şekilde koruyan Başkan Gökçe, ülkücü bir camiadan gelen inançlı bir kişiliğe sahiptir.

Geçtiğimiz hafta içi MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, MHP Adana Milletvekili Muharrem Varlı, MHP Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı ve il yöneticilerini ağırlayan Başkan Gökçe, hafta sonu ise Karaisalı Kızıldağ güreşlerinin 534. yıl etkinliklerine katıldı.

Başkan Gökçe burada MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin baş danışmanı Hüseyin Sözlü, Ak Parti ve MHP Milletvekilleri, Yüreğir, Sarıçam, Feke, Pozantı, Tufanbeyli, Aladağ, Karaisalı ve Karataş Belediye Başkanları ile ikili temaslarda bulunarak Cumhur İttifakı birlikteliğinin geliştirilmesi hususunda  fikir alışverişi yaptı.

Leave a Comment

Your email address will not be published.