Site Sağ Reklam Alanı  120x600

11-01-2017 SPOR

Adana Badminton karması Anadolu Yıldızlar Ligi Badminton FinalMüsabakalarına katılacaklar

Öktem: “ Final müsabakasından mutlaka madalya ile döneceğiz”

Adana Badminton karması Anadolu Yıldızlar Ligi Badminton  FinalMüsabakalarına katılacaklar

Isparta ilinde 6-8 Ocak tarihleri arasında yapılan Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG)Türkiye grup müsabakalarında Adana Badminton takımı hem erkeklerde hemde kızlarda gruplarından derece yaparak Türkiye şampiyonasına katılmaya hak kazandı.

Badminton Federasyonu Adana İl Temsilcisi Ceyhun Öktem, Isparta'daIşık Kent Spor Salonu’nda gerçekleştirilen müsabakalarda Adana, Antalya, Burdur, Hatay, Isparta, Mersin, Kahramanmaraş, Karaman ve Osmaniye il takımlarından 250’ye yakın sporcu katıldığı müsabakalar sonucunda Adana kız ve erkek takımlarınıngrup müsabakalarını başarıyla tamamladığını söyledi.

Öktem, 19 Ocak tarihinde Muğla da gerçekleştirilecek olan Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandıklarını ve burada da mutlaka madalya beklediklerinin altını çizdi.

Öktem,badminton kız ve erkek takımlarını müsabakalara hazırlanmasında tesis ve malzeme konusunda bizlere desteklerini esirgemeyen baştaAdana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbakve sporcuları müsabakaya hazırlayan antrenörlere teşekkür etti.

Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürlüğü

Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü


Bu haber 38422 defa okunmuştur.

Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER SPOR HABERLERİ
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
Anketimize Katılın

Web sitemize nasıl ulaştınız?

Reklam
Tavsiye
Arama Motorları
DiğerBurç Yorumları