Site Sağ Reklam Alanı  120x600

18-11-2016 KOZAN

Nihat Atlı Oda Başkanlarına kahvaltı verdi

Varlı; -MHP’nin kimseye verilmiş bir sözü yoktur” dedi

Nihat Atlı Oda Başkanlarına kahvaltı verdi

            MHP Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı’nın Kozan'da bulunan sivil toplum kuruluşları temsilcilerine  verdiği kahvaltı proğramında konuşan MHP MYK Üyesi ve Adana Milletvekili Muharrem Varlı, “MHP’nin başkanlık konusunda kimseye verilmiş bir sözü yoktur” dedi.

                MHP Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı Kozan'da bulunan sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile sabah kahvaltısında bir araya geldi. Kahvaltı programına MHP Adana Milletvekili ve MYK Üyesi Muharrem Varlı, Ülkücü İşçiler Derneği Kozan İlçe Başkanı Hacı Uçar, İlçe Kadın Kolları Başkanı Zahide Azgın, MHP Adana Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Ender Çulhacı, Oda Başkanları ve Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri ve basın mensupları katıldılar.

            Kahvaltıdan sonra bir açış konuşması yapan MHP Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı, katılımcılara hoş geldiniz diyerek ülke ve MHP gündemine ilişkin fikir alış verişinde bulunmak ve kafalarda oluşan sorulara açıklık getirmek için bir araya gelindiğini belirterek sözü Adana Milletvekili Muharrem Varlı’ya verdi. STK temsilcileri Başkanlık konusunda kafalarında oluşan soruların cevaplarını daha açık ve net bir şekilde Varlı’dan aldılar. Aydınlatıcı ve doyurucu  cevaplardan çok memnun kaldılar.

            Adana Milletvekili Muharrem Varlı, “MHP hiçbir partinin koltuk değneği ve payandası olmamıştır. Ülke menfaatleri neyi gerektiriyorsa onu yapmaya çalışmaktadır. Bizim anayasa ve üniter yapı konusunda kırmızı çizgilerimizi herkes bilir. Bu çizgiler doğrultusunda hazırlanacak bir anayasaya ülkemiz ve milletimiz çıkarları doğrultusunda destek verebiliriz. Ama, önümüze bir gelsin bakalım. Bizim bu konuda kimseye verilmiş bir sözümüz yoktur” dedi.

            Varlı, Oda Başkanlarının sorunlarını da dinleyerek çözümü konusunda fikir alış verişinde bulundu. Toplu fotoğraf çekimi ile proğram sona erdi.


Bu haber 38270 defa okunmuştur.

Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER KOZAN HABERLERİ
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
Anketimize Katılın

Web sitemize nasıl ulaştınız?

Reklam
Tavsiye
Arama Motorları
DiğerBurç Yorumları