Site Sağ Reklam Alanı  120x600

04-05-2016 KOZAN

Nihat ATLI’dan Hakkında Çıkan İddialara Sert Yanıt

Nihat ATLI’dan Hakkında Çıkan İddialara Sert Yanıt

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı basın toplantısı düzenleyerek hakkında çıkan iddialara sert yanıt verdi. Türk İslam Aleminin Miraç Kandili ve 3 Mayıs Türkçülük Günü’nü kutladı.

 

Son günlerde gerek şahsımla ilgili, gerekse mensubu ve ilçe başkanı bulunduğum partim Milliyetçi Hareket Partisi ile ilgili ilimiz ve Türkiye genelinde kamuoyunda bir çok spekülasyon senaryolar üretilip, insanların kafasında soru işaretleri bırakılarak bir yerlere varılmak istenmektedir.

 

Milliyetçi Hareket Partisi, Türk siyasal hayatında adını MHP olarak aldığı 1969 yılından bu yana 47 yıllık mazisinde bir çok badireler atlatmış, şehidi, gazisi olan bu ülkenin sigortası, Türk Milliyetçiliğinin siyasi arenadaki aksiyonudur. Bu hareket kendi iç sorunlarını kendisi çözebilecek kabiliyette de bir harekettir. Bu sebeple partimizin iç işleriyle ilgili, dışarıdan fitne sokma girişimlerine de fırsat vermeyeceğiz. Parti mensubu arkadaşlarımıza buradan uyarıda bulunmak istiyorum; kendi meselelerimizi aile içinde tartışarak, kırıcı olmadan dışarıya taşırmadan fitneye sebep olacak davranış ve sözlerden uzak durmalarını tavsiye ediyorum.

 

Son günlerde yine Adana’da bir gazete sahibine yapılan bir saldırıyla alakalı şahsımı suçlayıcı yerel ve sosyal medyada aslı astarı olmayan mesnetsiz suçlamalar yapılmaktadır. Saldırıyı yapan şahsın ’’Nihat Atlı’ya ait Mezbahane de çalışıyor’’ diye ifadeler yer almaktadır, bir defa mezbahane bana ait bir yer değil, araştırın hangi şirket kimin adına görürsünüz.

 

Ben bu gazeteciyi tanımam onunla benim alıp veremediğim bir mesele yok, olayı yapan kişiyi tanımak suç mu? O zaman her olayda her kişiyi suçlayalım böyle bir mantık ve yaklaşım olmaz. Bu konuda Belediye başkanıyla ilgili bir suçlama varsa yargıya götürür sonucunu beklersiniz. Bu tür yakıştımalar, suçlamalar, partimizi lekelemeye dönük davranışlardır. Suçu olan varsa kanun önünde çeker. Kişilerin yaptıkları davranışlardan dolay kurumları ve alakası olmayan kişileri suçlamaya dönük hareketler kasıtlı, şahsımı ve partimi yıpratmaya dönük çamur at izi kalsın mantığından başka bir şey değildir.

 

Bu sebeple bu tür haber yapanları, açıklama ve çarpıtma haberleri doğru bulmuyor kınıyorum.

 

Ayrıca bugün 3 Mayıs Türkçülük Günü ve Peygamber Efendimizin Miraç’a çıktığı gün. Bayram ve kandil ikisi bir arada. Bütün Türk İslam aleminin Miraç kandilini kutluyor, TÜRK MİLLİYETÇİLERİNİN TÜRKÇÜLÜK BAYRAMINI kutluyor, bu uğurda şehit olanlara Allah’tan rahmet, gazilerimize uzun ömürler diliyorum.

 

Buraya kadar gelerek beni dinlediğiniz için hepinize teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum.

 


Bu haber 40765 defa okunmuştur.

HABERE YORUM YAZIN

DİĞER KOZAN HABERLERİ
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
Anketimize Katılın

Web sitemize nasıl ulaştınız?

Reklam
Tavsiye
Arama Motorları
DiğerBurç Yorumları