Site Sağ Reklam Alanı  120x600

09-04-2020 KOZAN

Tapan Döner Açıldı

Kozan’da yeni bir mekan, yeni bir iş yeri, yeni bir ekmek kapısı, yeni bir damak tadı daha açıldı.

Tapan Döner Açıldı

            Kozan’da yeni bir mekan, yeni bir iş yeri, yeni bir ekmek kapısı, yeni bir damak tadı  daha açıldı.

            İşletmeciliğini genç iş adamları Ayhan Cansu ve Ercan Karadurak’ın yaptığı Tapan Döner Salı günü Kozan Göç Yolunda törenle hizmete girdi.

            Açılış, Kur’an-ı Kerim okunması ve yapılan duaların ardından Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam’ın kısa konuşmasından sonra kurdele kesilerek gerçekleştirildi. Açılış kurdelesini Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam, İlçe Emniyet Müdürü Ferdi Büyükatak, İlçe Jandarma Komutanı Nuh Anacık, BBP İlçe Başkanı Gürdal Topal, Tapan ve Yöresi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yöneticisi Döviz Kuyumcu Emin Canbolat ve Tapan Döner sahiplerinden Ayhan Cansu birlikte kestiler.

            Açılışa, Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam, İlçe Emniyet Müdürü Ferdi Büyükatak, İlçe Jandarma Komutanı Nuh Anacık, BBP İlçe Başkanı Gürdal Topal, Döviz Kuyumcu Emin Canbolat Tapan ve Yöresi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Kadın Kolları Başkanı Altıntaş Danışmanlık Emine Altıntaş ve Yönetimi, Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcıları Harun Ünlü ve Ahmet Bilgili, Kızılay Şube Başkanı Oğuz Cengiz, MKC Harita Mühendislik Mustafa Kaan Cengiz, MHP Kozan Belediye Meclis Üyesi Tapanlı Adem Ataş,  Türkeli Mahallesi Muhtarı Ahmet Aydın, Ağlıboğaz Mahallesi Muhtarı Cengiz Büyüköztürk, Çevre Sağlık Teknisyeni Günay Işık, Binboğa Bal Koop. Gıda Mühendisi Güncay Mercan, iş adamları Aktürk Mermer İsmail Aktürk,  Özdoğan Ajans Ahmet Özdoğan, Abdullah Kahraman, İsmail Başer, Emin Karadurak ve çok sayıda davetli katıldı.

            Kozan Sancak Gazetesi olarak Tapan Döner’e hayırlı olsun der, bol kazançlar dileriz.


Bu haber 38868 defa okunmuştur.

Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER KOZAN HABERLERİ
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
Anketimize Katılın

Web sitemize nasıl ulaştınız?

Reklam
Tavsiye
Arama Motorları
DiğerBurç Yorumları