Kozan Sancak
mersin escort mp3 indir

MHP Kozan Belediye Başkan Adayı Nihat Atlı

Milliyetçi Hareket Partisi’nde önümüz yerel seçimler için Adana Büyükşehir, Feke ve Aladağ’dan sonra Kozan Belediye Başkan adayı da belirlendi. Büyükşehir, Feke ve Aladağ mevcut başkanlarla yola devam ederken Kozan Belediye Başkan adayı ise mevcut İlçe Başkanı Nihat Atlı oldu. Nihat Atlı, adaylığını MHP Adana İl Başkan Bünyamin Avcı’nın da katıldığı basın toplantısı ile kamuoyuna açıkladı. […]

MHP Kozan Belediye Başkan Adayı Nihat Atlı
04 Ekim 2018 - 14:00 'de eklendi.

Milliyetçi Hareket Partisi’nde önümüz yerel seçimler için Adana Büyükşehir, Feke ve Aladağ’dan sonra Kozan Belediye Başkan adayı da belirlendi. Büyükşehir, Feke ve Aladağ mevcut başkanlarla yola devam ederken Kozan Belediye Başkan adayı ise mevcut İlçe Başkanı Nihat Atlı oldu.

Nihat Atlı, adaylığını MHP Adana İl Başkan Bünyamin Avcı’nın da katıldığı basın toplantısı ile kamuoyuna açıkladı. Parti binasında düzenlen basın toplantısına MHP İl Başkan Yardımcısı Alev Ataş, Feke Belediye Başkanı Ahmet Sel, MHP Feke İlçe Başkanı Fikret Çilingir, MHP Tufanbeyli İlçe Başkanı Haydar Domak, Taş Medreseliler Adana İl Başkanı Sefer Tatlı, eski il başkanlarından Ahmet Erdoğan ve çok sayıda partili katıldı. Nihat Atlı yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi;

“Türk Devletinin ve milletinin olağanüstü meselelerle karşı karşıya kaldığı bir dönemde, MHP’nin tartılamayacak kadar sahip olduğu bir “özgül” ağırlıkla devlet bekasından yana taraf olduğu bu süreçte, liderimiz genel başkanımız sayın Dr. Devlet bahçeli beyin akıl, feraset, dirayet, kararlılık ve sabırla gemiyi karaya oturmaktan, kurtardığı bu tarihi dönemeç noktasında mensubu olmaktan şeref duyduğum MHP’den Kozan Belediye Başkan adaylığına talip oldum.

Merhum başbuğumuz Alparslan Türkeş beyin, “Ben Kozan milletvekiliyim” diyerek önemine işaret ettiği, genel başkanımız Dr. Devlet Bahçeli beyin, “Kozan Türk milliyetçilerinin berrak bir menbaasıdır” diyerek ağırlığına atıfta bulunduğu ve ayrıca devletine milletine davasına gençliklerini feda, hayatlarını vakfeden taş medreselileri, fikir adamlarının dünyaya nam salan sanatçı ve sporcuları doğduğu, yetiştiği, Kozan da belediye başkanlığının ve buna talip olmanın ne kadar ağır bir sorumluluk ve vebal taşıdığının farkında olarak yola çıktım.

Değerli basın, bu kutsal göreve doğal olarak başka kıymetli ülküdaşlarımda talip oldular. Geçen süre içinde genel merkezimizin yapmış olduğu değerlendirme neticesinde bu kutsal ve ağır göreve yani 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde MHP Kozan Belediye Başkan adaylığım genel merkezimiz tarafından tarafıma tebliğ edildi.
Buradan demokratik bir olgunlukla aday adaylığı sürecini geçiren tüm aday adayı ülküdaşlarımda teşekkür ediyorum. Onların davalarına ve partilerine sadakatlarını biliyorum. 31 Mart ve sonrasındaki süreçte beni yalnız bırakmayacaklarını ve benden bilgi ve görgülerini esirgemeyeceklerine olan inancımı buradan ifade etmek istiyorum.

Sözlerime son verirken Türk dünyasının bilge lideri izinden gitmekten, ilçe başkanı olarak uç beyliğini yapmaktan onur ve şeref duyduğum genel başkanımız sayın Dr. Devlet Bahçeli bey’e şükranlarımı sunuyorum.

Ayrıca genel merkezimizin değerli yöneticilerine, teşkilatımıza, milletvekillerimize, büyükşehir belediye başkanımıza, ilçe belediye başkanlarıma teşekkür ederim.

Değerli Kozanlı hemşerilerime de Nihat Atlı olarak, ilçe başkanlığında riayet etmeye çalıştığım gibi adaylığım ve nasip olursa belediye başkanlığımda da; inançlı, akıllı, adaletli, sabırlı, merhametli, güzel sözlü ve alçak gönüllü olmak için elimden gelen gayreti göstereceğime söz veriyorum. Toplantıya katılımlarınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum.

Ne mutlu türküm diyene” dedi.

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı’da yaptığı konuşmada; “Bu bir bayrak yarışıdır. Mevcut Belediye Başkanımıza bugüne kadar yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Yeni belediye başkan adayımız Nihat Atlı’yı tebrik ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

Bu yazı 113 defa okunmuş

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER