Kozan Sancak
mersin escort mp3 indir

Musa Öztürk: “MHP’den aday olmayacağım”

Kozan Belediye Başkanı Musa Öztrük yaptığı basın açıklamasında MHP’den belediye başkanı adayı olmayacağını açıkladı. Görev süresinin mart ayına kadar devam ettiğini ve görevinin sonuna kadarda başında olacağını söyledi. Musa Öztürk’ün Açıklaması: “Değerli Hemşehrilerim, Kozan Belediye Başkanlığında 5 Seneyi Doldurmak Üzereyiz. Belediye Başkanı Seçildiğim Milliyetçi Hareket Partisinden Tekrar Aday Olmayacağımı Sizlerde Paylaşmak İstiyorum. Bizler Kozan’a ve […]

Musa Öztürk: “MHP’den aday olmayacağım”
28 Eylül 2018 - 12:15 'de eklendi.

Kozan Belediye Başkanı Musa Öztrük yaptığı basın açıklamasında MHP’den belediye başkanı adayı olmayacağını açıkladı. Görev süresinin mart ayına kadar devam ettiğini ve görevinin sonuna kadarda başında olacağını söyledi.

Musa Öztürk’ün Açıklaması: “Değerli Hemşehrilerim, Kozan Belediye Başkanlığında 5 Seneyi Doldurmak Üzereyiz. Belediye Başkanı Seçildiğim Milliyetçi Hareket Partisinden Tekrar Aday Olmayacağımı Sizlerde Paylaşmak İstiyorum. Bizler Kozan’a ve Kozanlıya Hizmet İçin Bu Yola Çıkmıştık. 5 Yıl İçerisinde de Kıt Kaynaklarla Elimizden Gelenin En İyisini Yapmaya Çalıştık. İlçemize Doğalgazı Getirdik, Yıllardır Yapılmayan Altyapısını Tamamladık. Hayat Boyu Eğitim Merkezini Kurduk ve Binlerce Kadınımıza Sertifika Verdik. Şantiyemiz Gerek Merkezde Gerekse Kırsal Mahallerimizde Çalışmalarına Aralıksız Devam Etti. Haşere İle Mücadelemiz Neticesinde Şevkiye Hastalığının Önüne Geçtik. İlçemize Yeni Parklar Kazandırırken Mevcut Bakımsız Bırakılan Onlarca Parkı da Yeniden Dizayn Ettik. Mansurlu Yolu İçin Çok Mücadele Ettik ve Sonuç Olarak Mansurlu Yolu Tamamlanmak Üzere. Bizim Felsefemiz “Halka Hizmet, Hakka Hizmetti”. Almış Olduğumuz Bu Kutsal Görevi Layıkıyla Yerine Getirdiğimi Düşünerek Şahsıma Oy Veren Partili Partisiz Tüm Vatandaşlarımıza Ayrı Ayrı Teşekkür Ediyor, Saygı ve Sevgilerimi Sunuyorum.”

Bu yazı 97 defa okunmuş