Gündem İş Kozan

Siyasi Partiler, STK’lar ve Kozan Halkından Sancak Gazetesine Destek

            Geçtiğimiz hafta Kozan Sancak Gazetesine yapılan çirkin saldırıdan sonra Siyasi Partiler, Sivil Toplum Kuruluşları ve Kozan halkından gazetemize destek çığ gibi büyüyor. İlçemizde son günlerde meydana gelen münferit saldırılardan siyasi rant devşirmeye sağlayan çevrelerin aksine Gazetemize yapılan çirkin saldırıyı anında kamu oyu ile paylaşarak suçlu veya suçluların bulunması için olayı yüce Türk Polisi ve Adaletine havale ettik.

            Özgür basına yapılan bu menfur saldırıdan sonra başta Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam olmak üzere, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet İyim, Ak Parti İlçe Başkanı Avukat Yusuf Bilgili ve Yönetimi, MHP İlçe Başkanı Nihat Atlı ve Yönetimi, Ülkü Ocağı Başkanı Harun Yılmaz ve Yönetimi, Ticaret Borsası Başkanı İdris Çevikalp ve Yönetimi,  Ticaret Odası Başkanı Mustafa Kandemir ve Yönetimi, Ticaret Borsası Meclis Başkanı Turgay Bozkurt, Belediye Başkan Yardımcısı Arif Dağlı, Cumhur İttifakı Grup Başkan Vekilleri Avukat Abdullah Avcı ve Yusuf Eroğlu,  Kamu Sen Kozan Temsilcisi Mustafa Kara ve Yönetimi, Tapanlılar Derneği Yönetimi, Cücenoğulları Derneği Yönetimi, Yiğenoğulları Derneği Başkanı, değerli okuyucularımız ve sevgili Kozanlılar gazetemizi ziyaretleri  ile  Kozan Sancak Gazetesinin yanında olduklarını ve olayı şiddetle kınadıklarını dile getirdiler.

Kozan ve Adana Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ak Partili Avukat Abdullah Avcı, olay günü yapılan Eylül ayı meclis toplantısının 4. oturumunda gündem dışı söz alarak, Dağılcak tesislerine ve gazetemize yapılan saldırıyı kınayarak gündeme taşımıştır.

Ayrıca, telefonlarımızı adeta hiç susturmayan okuyucu, eş, dost ve arkadaşlarımız, yurdun çeşitli il ve ilçelerinden sosyal medya yorumları ile desteklerini esirgemeyen değerli takipçilerimiz olayı kınayarak yanımızda olduklarını belirtmişlerdir.

Bu menfur saldırı Kozan Sancak Gazetesini kenetlemiş ve daha da güçlendirmiştir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.