Kozan Sancak
mersin escort mp3 indir

Okullar Açıldı, Veliler Çıldıracak !…

Devlet bedava kitap dağıtıyor. Öğretmen, bunlar yetmez illa ki yardımcı kitap diyor. Veliler ise isyanlarda… Devlet bu sene 141 milyon adet kitap dağıttı. Daha öğrenciler bu kitapların kapaklarını açmadan öğretmenlerin yardımcı kitap talepleri başladı. En ucuz yardımcı kitap 20 lira. Bir kitaba 125 lira ödediğini söyleyen veli var. Her dersten en az bir kitap isteniyor. […]

Okullar Açıldı, Veliler Çıldıracak !…
25 Eylül 2018 - 21:54 'de eklendi.

Devlet bedava kitap dağıtıyor. Öğretmen, bunlar yetmez illa ki yardımcı kitap diyor. Veliler ise isyanlarda…
Devlet bu sene 141 milyon adet kitap dağıttı. Daha öğrenciler bu kitapların kapaklarını açmadan öğretmenlerin yardımcı kitap talepleri başladı. En ucuz yardımcı kitap 20 lira. Bir kitaba 125 lira ödediğini söyleyen veli var. Her dersten en az bir kitap isteniyor. O zaman devlet bedava kitapları neden dağıttı?
– Öğretmenler diyor ki; “Sağlıklı beslenmek için üç öğün yemek yanında nasıl tatlı, çerez, meyve vs. gibi besleyici gıdalar alıyoruz ya, işte bu da öyle bir şey.”
– Veliler de diyor ki; “Okullarda akıllı tahta var, internet var, bilgisayar var, fotokopi makinası var, yazıcı var, EBA (Eğitim Bilişim Ağı)’da bir sürü kitap var; ama, hala kitap alıyoruz, bize yazık değil mi?

Bu yazı 45 defa okunmuş

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER